Klub

"Klub Absolwenta", to projekt, który chcemy urzeczywistnić w związku z nadchodzącym srebrnym jubileuszem Bursy. Tak, tak! W roku 2018 Bursa będzie obchodzić 25-lecie swojej działalności! To dobra okazja, by oddać głos i inicjatywę byłym wychowankom, dla których nasz dom był ważnym przystankiem w drodze do samodzielnego dorosłego życia.

Opinie

Ważne są dla nas informacje zwrotne od naszych byłych wychowanków. Przez specjalny formularz można napisać do nas, posiłkując się dwoma pytaniami: "Jakie znaczenie miał dla Ciebie pobyt w Bursie?" oraz  "Jak potoczyły się Twoje dalsze losy?" Część z tych wypowiedzi trafi do publikacji na naszej stronie, stanowiąc swoistą "strefę promocji" Waszego sukcesu i naszej pracy.

Moduł w przygotowaniu.